Jūsu dati

Mēs vēlamies, lai jūs izprastu, kādus datus mēs apkopojam un izmantojam.

Kad izmantojat Google pakalpojumus, jūs mums uzticat savus datus. Mēs esam atbildīgi par to, lai jums būtu skaidrs, kādus datus mēs apkopojam un kā tos izmantojam, nodrošinot jums labākus pakalpojumus.

Tālāk ir aprakstīti trīs galvenie apkopoto datu veidi.

Veiktās darbības

Kad izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, meklējat informāciju Google tīklā, saņemat norādes pakalpojumā Google Maps vai skatāties videoklipu pakalpojumā YouTube, mēs apkopojam datus, lai šie pakalpojumi varētu darboties. Tālāk ir minēti daži šīs informācijas piemēri.

 • Jūsu meklētie vaicājumi
 • Apmeklētās vietnes
 • Skatītie videoklipi
 • Reklāmas, uz kurām noklikšķināt vai kurām pieskaraties
 • Jūsu atrašanās vieta
 • Informācija par ierīci
 • IP adrese un sīkfailu dati

Izveidotais saturs

Ja esat pierakstījies savā Google kontā, mēs saglabājam un aizsargājam saturu, ko izveidojat, izmantojot mūsu pakalpojumus. Tālāk ir minēti daži šīs informācijas piemēri.

 • E-pasta ziņojumi, kurus sūtāt vai saņemat pakalpojumā Gmail
 • Kontaktpersonas, kuras pievienojat
 • Kalendāra pasākumi
 • Augšupielādētie fotoattēli un videoklipi
 • Diskā glabātie dokumenti, izklājlapas un prezentācijas

Jūs identificējoša informācija

Kad reģistrējaties Google kontam, mēs saglabājam pamatinformāciju, ko sniedzat. Tālāk ir minēti daži piemēri.

 • Vārds
 • E-pasta adrese un parole
 • Dzimšanas datums
 • Dzimums
 • Tālruņa numurs
 • Valsts
Google Maps viedtālrunī

Kā Google Maps palīdz jums ātrāk nokļūt galamērķī?

Kad izmantojat lietotni Google Maps, jūsu tālrunis Google serveriem nosūta anonīmus datus par jūsu atrašanās vietu. Tie tiek apvienoti ar datiem no citiem cilvēkiem, kas atrodas jūsu tuvumā, lai atpazītu satiksmes modeļus. Piemēram, Maps var noteikt, kur ir intensīva satiksme, ja vienā ielā lēnām pārvietojas daudz transportlīdzekļu. Tātad, kad Maps nākamo reizi brīdinās par satiksmes negadījumu un novirzīs jūs pa ātrāku maršrutu, par šo apvedceļu varēsiet pateikties citiem autovadītājiem.

Google meklēšanas josla ar automātiskās pabeigšanas funkciju

Kā Google automātiski pabeidz jūsu meklēšanas vaicājumus?

Vai esat ievērojis — ja ievadītajā vaicājumā esat pieļāvis pareizrakstības kļūdu, Google tomēr zina, ko domājāt? Mūsu pareizrakstības kļūdu labošanas modelis izmanto datus no lietotājiem, kuri iepriekš pieļāva to pašu kļūdu, un labo to jūsu vietā. Tā mēs zinām, ka, ierakstot vaicājumu “Stoholma”, jūs, visticamāk, domājāt “Stokholma”.

Jūsu meklēšanas vēsture palīdz Google sistēmai automātiski pabeigt meklēšanas vaicājumus. Ja iepriekš esat meklējis vaicājumu “lidojumi uz Barselonu”, šis ieteikums tiks parādīts meklēšanas lodziņā, pirms to pabeigsiet rakstīt. Vai arī, ja esat futbola kluba “Barcelona” fans un bieži meklējat šī kluba spēļu rezultātus, ieteiksim to uzreiz.

Chrome cilne ar automātiski aizpildītu veidlapu

Kā Chrome aizpilda veidlapas jūsu vietā?

Katru reizi, kad tiešsaistē iepērkaties vai reģistrējaties kontam, jūs aizpildāt veidlapas un norādāt personas informāciju. Kad izmantojat Chrome, mēs varam saglabāt tādu informāciju kā jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un maksājumu informācija, lai pēc tam varētu automātiski aizpildīt veidlapas jūsu vietā. Jūs varat rediģēt konkrētus automātiskās aizpildes laukus vai pilnībā atspējot šo iestatījumu.

Google meklēšanas josla ar profila fotoattēlu un privāto rezultātu pogu

Kā Google meklēšana palīdz jums atrast savu informāciju?

Google meklēšana var iegūt noderīgu informāciju no Gmail, Google fotoattēliem, Kalendāra un citiem pakalpojumiem un rādīt to jūsu privātajos meklēšanas rezultātos, lai jums nav jāmeklē pašam. Vienkārši meklējiet tādu informāciju kā “pieraksts pie zobārsta”, “mani foto pludmalē” vai “kur ir mana viesnīcas rezervācija”. Ja būsiet pierakstījies, mēs izgūsim šo informāciju no citiem Google pakalpojumiem un parādīsim to jums vienā acumirklī.

Lietotāja un Google asistenta tērzēšanas sarunas burbuļi

Kā Google asistents var jums palīdzēt

Neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ceļā, Asistents vienmēr ir gatavs palīdzēt. Kad Asistentam uzdodat jautājumu vai liekat kaut ko paveikt, tas izmanto datus no citiem Google pakalpojumiem, lai izpildītu uzdevumu. Piemēram, ja vaicājat “Kādas kafejnīcas ir tuvumā?” vai “Vai rītdien būs vajadzīgs lietussargs?”, Asistents izmanto informāciju no pakalpojumiem Maps un Meklēšana, kā arī jūsu atrašanās vietu, intereses un preferences, lai sniegtu visprecīzāko atbildi. Jebkurā brīdī varat apmeklēt rīku Manas darbības, lai skatītu vai dzēstu datus, kas tiek apkopoti, mijiedarbojoties ar Asistentu.

Google pakalpojumu pārvaldība

Jebkurā brīdī varat izmantot tālāk minētos rīkus, lai pārvaldītu savus konfidencialitātes iestatījumus.

Pārlūkprogramma, kurā atvērta sadaļa Mans konts

Mans konts: pārvaldiet konfidencialitātes iestatījumus

Neatkarīgi no tā, vai jums ir Google konts, varat izlemt, kāda veida datus var izmantot Google pakalpojumu darbības uzlabošanai. Sadaļā Mans konts varat piekļūt rīkiem, kas palīdz pārvaldīt personas informāciju un aizsargāt konfidencialitāti.

Iepriekšējie meklējumi Chrome logā

Manas darbības: skatiet, kādi dati ir saglabāti jūsu kontā

Sadaļā Manas darbības ir apkopoti visi vienumi, ko esat meklējis vai skatījis, izmantojot mūsu pakalpojumus. Lai atvieglotu tiešsaistes darbību atrašanu, mēs piedāvājam iespēju meklēt pēc tēmas, datuma un produkta. Jūs varat neatgriezeniski dzēst konkrētas darbības vai tēmas, ko nevēlaties saistīt ar savu kontu.

Chrome inkognito režīma ikona

Inkognito režīms: konfidenciāli pārlūkojiet tīmekli

Tīmekļa vēsture var palīdzēt uzlabot meklēšanas rezultātus, taču dažreiz ir nepieciešama lielāka konfidencialitāte. Piemēram, ja datoru izmanto arī jūsu mīļotais cilvēks, droši vien negribat, lai pārlūkošanas vēsturē varētu atrast jūsu meklēto dzimšanas dienas dāvanu. Šādos gadījumos datorā vai mobilajā ierīcē atveriet inkognito logu, lai pārlūkprogrammā Google Chrome netiktu saglabāta pārlūkošanas vēsture.