Iestatījumu pārvaldība

Jūsu konfidencialitāte ir jūsu rokās.

Mēs izmantojam datus, lai padarītu savus pakalpojumus pēc iespējas noderīgākus, taču jūs izlemjat, kāda veida datus mēs varam apkopot un izmantot. Mēs izveidojām sadaļu Mans konts, lai sniegtu jums piekļuvi ērti izmantojamiem rīkiem, ar kuriem varat pārvaldīt konfidencialitātes un drošības iestatījumus. Jūs izlemjat, kā jūsu dati var uzlabot Google pakalpojumu darbību, pārskatot tālāk minētos iestatījumus.

Pāriet uz sadaļu Mans konts

Konfidencialitātes pārbaude: pārvaldiet konfidencialitātes iestatījumus

Veltiet dažas minūtes, lai pārvaldītu uzņēmuma Google apkopoto datu veidus, atjauninātu, kādu personas informāciju kopīgojat ar draugiem vai padarāt publiski pieejamu, un pielāgotu, kāda veida Google nodrošinātās reklāmas vēlaties redzēt. Šos iestatījumus varat mainīt, cik bieži vēlaties.

Veikt konfidencialitātes pārbaudi

Konta drošības uzlabošana, veicot drošības iestatījumu pārbaudi

Pirmais, ko varat darīt, lai aizsargātu savu Google kontu, ir drošības iestatījumu pārbaudes veikšana. Tā tika izveidota, lai palīdzētu pārliecināties, vai atkopšanas informācija ir atjaunināta un vietnes, lietotnes un ierīces, kas saistītas ar jūsu kontu, tiek joprojām izmantotas un ir uzticamas. Ja kaut kas šķiet aizdomīgs, varat nekavējoties mainīt savus iestatījumus vai paroli. Drošības iestatījumu pārbaude ilgst tikai dažas minūtes, un jūs to varat veikt, cik bieži vien vēlaties.

Veikt drošības iestatījumu pārbaudi

Izlemiet, kuri dati tiek saistīti ar jūsu kontu

Saglabājot jūsu kontā datus, varam padarīt Google pakalpojumus jums noderīgākus, piemēram, ātrāk parādīt meklēšanas rezultātus vai pakalpojumā Maps sniegt labākus ieteikumus par maršrutiem. Izmantojot aktivitātes vadīklas, varat izlemt, kādi dati tiek saistīti ar jūsu kontu, un pārtraukt noteiktu veidu datu apkopošanu, piemēram, meklēšanas un pārlūkošanas darbību, apmeklēto vietu un no jūsu ierīcēm iegūtās informācijas apkopošanu.

Pāriet pie aktivitātes vadīklām

Reklāmu kontrolēšana atbilstoši savām preferencēm

Reklāmu iestatījumos varat kontrolēt reklāmas, balstoties uz savām interesēm. Piemēram, ja izmantosiet reklāmu personalizēšanas iestatījumus, lai Google sistēmai norādītu, ka jums patīk popmūzika, pēc pierakstīšanās pakalpojumā YouTube jums var rādīt reklāmas ar mūzikas ierakstiem, kas drīzumā tiks izdoti, vai plānotajiem koncertiem jūsu tuvumā.

Ja izslēgsiet reklāmu personalizēšanu, kad būsiet pierakstījies, mēs vairs nerādīsim ar jūsu interesēm saistītas reklāmas Google pakalpojumos, kā arī mūsu partneru vietnēs un lietotnēs. Ja būsiet izrakstījies, izslēdzot reklāmu personalizēšanu, tiks ietekmēti tikai Google pakalpojumi, kuros tiek rādītas reklāmas.

Pāriet pie reklāmu iestatījumiem

Manas darbības: skatiet, kādi dati ir saglabāti jūsu kontā

Sadaļā Manas darbības ir apkopoti visi vienumi, ko esat meklējis vai skatījis, izmantojot mūsu pakalpojumus. Lai atvieglotu tiešsaistes darbību atrašanu, mēs piedāvājam iespēju meklēt pēc tēmas, datuma un produkta. Jūs varat neatgriezeniski dzēst konkrētas darbības vai tēmas, ko nevēlaties saistīt ar savu kontu.

Pāriet uz sadaļu Manas darbības

Pārskatiet konta pamatinformāciju

Kontrolējiet, kādu personas informāciju izpaužat Google pakalpojumos, piemēram, vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Pārskatiet savu personas informāciju

Datu lejupielāde: pārvietojiet savu saturu citur

Jūsu fotoattēli, e-pasta ziņojumi un kontaktpersonas. Pat grāmatzīmes. Jūs pārvaldāt Google kontā glabāto saturu. Šī iemesla dēļ mēs izveidojām datu lejupielādes iespēju, lai jūs varētu kopēt, dublēt vai pārvietot saturu uz citu pakalpojumu.

Pāriet pie datu lejupielādes