Drošāks internets

Mēs gādājam par drošāku interneta vidi ikvienam lietotājam.

Mēs jau sen izstrādājam drošības tehnoloģijas, kas ir noderīgas ne tikai mūsu lietotājiem, bet visai tiešsaistes videi. Kad radām tehnoloģijas savu pakalpojumu drošības uzlabošanai, mēs atrodam iespēju, kā sniegt labumu visiem. Tā kā apdraudējums laika gaitā mainās, mūsu adaptīvā, uz nākotni vērstā rīcība rāda priekšzīmi citiem uzņēmumiem.

Droša pārlūkošana pasargā ne tikai Chrome lietotājus

Sākotnēji tehnoloģija Droša pārlūkošana tika izstrādāta, lai aizsargātu Chrome lietotājus no ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas mēģinājumiem un brīdinātu viņus, kad tiek apmeklētas bīstamas vietnes. Lai interneta izmantošana būtu drošāka visiem lietotājiem, ļāvām šo tehnoloģiju bez maksas izmantot arī citu uzņēmumu pārlūkprogrammās, tostarp Apple Safari un Mozilla Firefox. Šobrīd tehnoloģija Droša pārlūkošana aizsargā pusi no visiem interneta lietotājiem.

Mēs brīdinām vietņu īpašniekus, ja viņu vietnēs ir drošības problēmas, un piedāvājam bezmaksas rīkus ātrai problēmas novēršanai. Daloties jaunajās drošības tehnoloģijās, ko izstrādājam, mēs palīdzam radīt drošāku interneta vidi ikvienam tā lietotājam.

Mēs izmantojam HTTPS, lai saglabātu jūsu drošību interneta pārlūkošanas laikā

Lai izveidotu savienojumu ar mūsu pakalpojumiem, tiek izmantota HTTPS šifrēšana, kas pasargā jūs no ziņkārīgām acīm un ļaunprātīgiem urķiem, ļaujot jums piekļūt tikai nepieciešamajam saturam nepieciešamajā vietā. Lai motivētu vietnes ieviest šo papildu drošības līmeni, HTTPS šifrēšana ir viens no signāliem, ko Google meklēšanas algoritms izmanto, nosakot vietņu rangu meklēšanas rezultātos.

Mēs piešķiram apbalvojumus aizsardzības jomā, lai atklātu ievainojamības

Uzņēmums Google ir izveidojis apbalvojumu programmas aizsardzības jomā, lai apbalvotu neatkarīgos pētniekus par mūsu pakalpojumu ievainojamību atrašanu un drošības labojumu izstrādi. Katru gadu mēs piešķiram vairākus miljonus dolāru pētījumiem un kļūdu meklētāju atlīdzībām. Apbalvojumu programmas aizsardzības jomā tiek izmantotas daudziem Google produktiem, piemēram, Chrome un Android.

Izstrādātājiem sniedzam piekļuvi drošības rīkiem

Mēs dalāmies drošības tehnoloģijās, ja uzskatām, ka citiem tās var noderēt. Piemēram, izstrādātāji var brīvi piekļūt pakalpojumam Google Cloud Security Scanner, lai platformā App Engine skenētu savas tīmekļa lietojumprogrammas un analizētu, vai tajās nav drošības ievainojamību.

Mēs dalāmies informācijā par savu rīcību, lai gādātu par drošāku interneta vidi

Kopš 2010. gada Google publicē Pārredzamības atskaiti — dažādus statistikas datus, piemēram, ar autortiesībām saistītus noņemšanas pieprasījumus, valsts iestāžu pieprasījumus par lietotāju datiem un datus par drošības iniciatīvām, piemēram, Drošu pārlūkošanu. Mēs publicējam datus arī par to, kā nozarē tiek ieviesta vietņu un e-pasta ziņojumu šifrēšana. Mūsu mērķis ir ne tikai informēt lietotājus par mūsu panākumiem, bet arī mudināt citus pieņemt stigrākus drošības standartus un sniegt drošāku interneta vidi visiem lietotājiem.